Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Житель Кременчука залишився без житла, проте сплатив понад 175 тис. грн аліментів

Житель Кременчука, який роками забував про аліменти, сплатив понад 175 тис грн боргу. Але лише після того, як державні виконавці описали та реалізували ½ частину трикімнатної квартири – власності боржника.

Як повідомили у прес-службі ГУ ТУЮ у Полтавській області, чоловік роками ухилявся від виконання своїх батьківських обов’язків та аргументував своє небажання відсутністю роботи та грошей. З вступом у дію законів #ЧужихДітейНеБуває неплатника було внесено до Єдиного реєстру боржників, винесено постанови про тимчасове обмеження у праві керувати транспортним засобом, виїзду за кордон, користуватися зброєю та полювати. Навіть відпрацювання суспільно корисних робіт не спонукало чоловіка до виконання батьківського обов’язку.

Після того, як було встановлено, що боржник має ½ частину трикімнатної квартири державний виконавець Автозаводського відділу ДВС м. Кременчук провів опис даного майна та передав його на реалізацію до ДП «СЕТАМ».

«Після реалізації майна, гроші в сумі понад 175 тис. грн було спрямовано на погашення заборгованості по аліментам», – розповів очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Тож, щоб не залишитися буз свого майна, юристи рядять вчасно та добровільно виконувати рішення суду.