Ви тут:
Надзвичайні ситуації Суспільство Україна 

За тиждень підрозділи ДСНС України врятували 46 осіб та ліквідували 3 тис. 251 пожежу

Впродовж минулого тижня (з 4.03 по 10.03) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація, внаслідок якої загинуло 5 осіб та постраждала 1 особа. Про це повідомили в УДСНС України у полтавській області.

Від початку тижня зареєстровано 3 тис. 585 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 46 осіб.

Ліквідовано 3 тис. 251 пожежу, врятовано на пожежах 27 осіб та не допущено знищення вогнем 682 будівлі і 36 од. техніки. На пожежах загинуло 48 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 4 млн. 370 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 143 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 1 тис. 145 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинули 11 осіб.