Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

З мешканця Чутівщини стягнули 55 тис грн аліментів

Законодавчі ініціативи #ЧужихДітейНеБуває, які були ухвалені у 2018 році, суттєво посилили відповідальність неплатників аліментів і продемонстрували вражаючий результат. За минулий рік державними виконавцями області стягнуто понад 287 млн грн аліментів.

За словами очільника юстиції Полтавщини Олега Тимченка, стягнення заборгованості зі сплати аліментів – один з ключових напрямів роботи державних виконавців.

Для тих хто не поспішає виконувати рішення суду добровільно, в обласному управлінні юстиції розповідають реальні історії, як приклад того, чому не варто так робити.

«Завдяки дії законів #ЧужихДітейНеБуває державні виконавці отримали значні важилі впливу на неплатників аліментів і, наразі, боржники змушені сплачувати не лише заборгованість по аліментах, а й штрафні санкції», – наголосив Олег Тимченко.

Житель Чутівського району, який отримав постанови державного виконавця про тимчасове обмеження його прав, був змушений одним платежем сплатити майже 55 тис грн аліментів та понад 19 тис грн штрафних санкцій. Крім того, чоловік сплатив виконавчий збір, який склав 10% від суми боргу.

«Вкотре переконуюся, вчасно виявлена турбота до ваших дітей – це не лише повага і довіра з їхньої сторони, а й економія вашого часу і грошей! Виконуйте рішення суду добровільно! Ваші діти цього варті!», – зауважив очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Загалом завдяки запровадженню дієвих санкцій проти неплатників аліментів у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває державні виконавці стягнули на користь українських дітей 5,2 млрд грн.