Ви тут:
Відео Суспільство Цікавинки 

З’явилось відео польоту нового унікального вертольота SB1 DEFIANT (ВІДЕО)

Компанія Boeing повідомила про те, що дослідний зразок вертольота SB 1 DEFIANT здійснив перший політ. Він проходив на випробувальному полігоні Sikorsky в місті Вест-Палм-Біч (штат Флорида), інформує канал “Прямий“.

Вертоліт SB 1 DEFIANT (“Зухвалий”) піднявся в повітря на кілька метрів і відпрацював низку маневрів, включаючи зависання на одному місці.

“DEFIANT розрахований на польоти на вдвічі більшу дальність і з удвічі більшою швидкістю, ніж це пропонують сучасні серійні вертольоти. Він демонструє відмінну стабільність, якщо не кращу, при низкошвидкісному польоті і зависанні”, – розповів керівник програми Sikorsky Future Vertical Ден Спур.

SB 1 DEFIANT розробляється Sikorsky і Boeing у рамках програми Joint Multi-Role technology demonstrator – початкового етапу широкомасштабної програми Future Attack Reconnaissance Aircraft (FARA), раніше відомої як Future Vertical Lift (FVL). Вертоліт створений на базі проекту X2, який пізніше трансформувався в S-97 Raider. Надалі на цій платформі планується розробка більш важких версій гвинтокрилих машин.

“DEFIANT є двовінтовим вертолітом зі співвосевою схемою розташування гвинтів і штовхає гвинтом в хвостовій частині, завдяки якому він зможе розвивати швидкість до 250 вузлів (близько 460 кілометрів на годину). Маса машини складає 13,6 т. Вертоліт може перевозити 14 осіб, включаючи двох пілотів”, – йдеться у повідомленні.