Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Яскраво та емоційно: як Олег Винник запалював у Полтаві (ФОТО)

Відомий український співак виступив з новою концертною програмою у Палаці дозвілля «Листопад».

Вже традиційно зал, де відбувся концерт, був практично повністю заповнений передусім шанувальницями творчості співака, для якого подорож до Полтави є частиною національного туру під назвою «Роксолана».

Після зустрічі з полтавськими шанувальницями співак візьме творчу відпустку на два місяці. Наприкінці весни міжнародна частина туру розпочнеться з концерту у столиці Литви Вільнюсі, який запланований на 11 травня.

Нагадаємо, Олег Винник цьогоріч повернеться до Полтави. Станеться це 19 червня під час великого концерту на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського.

Олег Винник — український співак, композитор та автор пісень. Почав свою кар’єру як російськомовний співак (випустив два російськомовні альбоми «Ангел» (2011) та «Счастье» (2013)). Згодом почав також співати україномовні пісні та випустив повністю україномовний альбом «Роксолана» (2013). Через два роки Винник випустив свій четвертий, російськомовний альбом «Я не устану» (2015).У 2018 році вийшов ще один російськомовний альбоми: «Ты в курсе».

Фото із соцмереж.