Ви тут:
здоров’я Суспільство Цікавинки 

Як шлюб впливає на здоров’я чоловіків та жінок? – розповіли науковці

Якщо говорити про позитивні сторони шлюбу для жіночого здоров’я, то варто відзначити, що у заміжніх жінок міцніший імунітет, а також менша схильність до стресів. Це пов’язано в першу чергу з тим, що заміжня жінка завжди може обговорити свої проблеми з чоловіком, тим самим знімаючи з себе зайвий стрес. Крім того, фахівці відзначають, що жінка в шлюбі рідше стикається з серцево-судинними захворюваннями.

Що стосується негативних сторін, то заміжні жінки часто страждають від підвищеної дратівливості і перевтоми. Як приклад, який може викликати роздратування і перевтому, експерти називають чоловіче хропіння, повідомляє zdorovia.com.ua.

У чоловіків позитивним ефектом від вступу в шлюб є ​​збільшення тривалості життя. За наявними даними, одружені чоловіки живуть на сім років довше неодружених. Також добре позначається на здоров’ї чоловіка і той факт, що після одруження у нього збільшується коло спілкування і стає більше друзів і родичів.

Негативно позначається на здоров’ї одруженого чоловіка набір зайвої ваги, який часто відбувається після закінчення холостяцького життя. До слова, жінки теж інколи схильні набирати вагу після того, як вийдуть заміж. Ну а якщо чоловік нещасливий у шлюбі, то це погано позначиться на його артеріальному тиску, що може привести до серйозних наслідків.