Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

«Всі хочуть прибрати руки»: відомий журналіст назвав причини проблем «Ворскли»

Ігор Циганик відповів на запитання, яке журналіст «Новини Полтавщини» задав йому після час авторського проекту «Циганик LIVE» у facebook.

Воно стосувалося останніх проблем «Ворскли» та можливої відставки головного тренера Василя Сачка.

«Насправді, мені шкода Василя Вікторовича (Сачка), тому що він став заручником ситуації, бо керівництво клубу не виконує навіть те, що воно обіцяє. Те керівництво, з яким йому доводиться працювати, вже не готове йому допомагати. Всі намагаються прибрати руки та подивитися чим це закінчиться.

Тренеру зараз найскладніше, він не знає куди зараз дітися, бо із футболістами, із керівництвом важко знайти спільну мову.

Чи зміниться ситуація після відставки Сачка? Я вважаю, що ні. Тільки він (Сачко) зможе її покращити, бо наскільки мені відомо, у нього є прямий контакт із самим президентом Жеваго.

Хто може прийти замість нього? Називають прізвище Кривцова…Ну давайте ще один фарм-клуб «Шахтаря» зробимо. У нас вже є «Арсенал» та «Маріуполь». А потім назвемо їх всіх «Шахтар-1», «Шахтар-2» та «Шахтар-3». І гратиме лише один «Шахтар»?

Так також бути не може. Мають бути самобутні команди. І самому «Шахтарю» це потрібно», – зазначив журналіст.

Нагадаємо, полтавці у матчі з «Арсенал-Київ» втратили перемогу на останніх секундах, а з нею останній шанс поборотися за єврокубки.