Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Валерій Головко отримав диплом лауреата програми “Людина року – 2018”

Екс-голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко отримав диплом лауреата національної програми “Людина року – 2018”. Його нагородили в номінації “Регіональний лідер року”.

“Дякую організаторам конкурсу «Людина року-2018», що зробили його повністю аполітичним. Дякую, що не реагували на маніпуляції та провокативні закиди політиканів різного рівня. Чомусь я не бачив їх поруч у найтемніші часи, коли ми з командою крок за кроком змінювали область. Але це і не дивно, одна справа — працювати, інша — писати статті”, – написав Валерій Головко на своїй сторінці у facebook.

Він також зауважив: те, що став лауреатом конкурсу — перемога всієї команди.

“І мешканців області, і голів ОТГ, і очільників районів, і кожного депутата облради, і працівників ОДА. Впевнений, ми обрали абсолютно правильний формат роботи, коли враховуються інтереси навіть найменшого села”, – наголосив Валерій Головко.

Екс-голова Полтавської ОДА також пообіцяв прокоментувати все, що відбувалося протягом останнього місяця, але трохи пізніше. “Зараз скажу лише одне: як працював, так і працюватиму для розвитку Полтавщини та всієї України”, – написав він.

Читайте також: Президент звільнив Валерія Головка з посади очільника Полтавської ОДА