Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

В якому віці найбільш корисно займатися спортом, – з’ясували вчені

Міжнародна дослідницька група, яка почала вивчення впливу спорту на життя людини в 1990-х роках, розповіла про те, в якому віці найбільш корисно займатися спортом.

Про це повідомляє narodna-pravda.

Так, у середині 1990-х років команда вчених з США і Великобританії провела опитування, участь в яких взяли майже 300 тис. американців старше 50 років. Респонденти надавали дані про вікову категорію, стать, режим життя і раціон, а також про наявність шкідливих звичок.

Через деякий час експерти вивчили співвідношення даних про кількість померлих з моменту проведення опитування респондентів. Факт передчасної смерті відзначався, перш за все, у людей після 40 років, які нехтують спортом. У цілому 7 годин фізичних навантажень на тиждень знижують ризик ранньої смерті майже на 35%.

За словами фахівців, регулярні спортивні вправи забезпечили стан здоров’я людей старше 40 років на рівні підліткового віку. У зв’язку з цим саме 40 років – найбільш значимий вік для того, щоб зайнятися спортом, систематично виконувати ранкову зарядку, пробіжки і відвідувати спортзал.