Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Українську комедію «Скажене Весілля» адаптують в Литві

Film.ua продав права на створення локальної версії комедії «Скажене весілля» литовській компанії ACME Film.

Про це пише Детектор медіа.

Права на адаптацію «Скаженого Весілля» придбані з опціоном виробництва не лише литовської, а й латвійської та естонської версій фільму.

Film.ua також переговори про продаж прав на комедію з іншими країнами. У прес-релізі йдеться, що частина домовленостей уже на етапі підписання договору.

За сюжетом, дочка директора районного краєзнавчого музею Василя Середюка Катерина виходить заміж за французького кардіохірурга Франсуа. Але майбутній тесть намагається завадити весіллю через те, що обранець його дочки – афрофранцуз.

Автори планують зняти комедійну кінофраншизу про Василя Середюка та його сім’ю. 

У команді творців: режисер Влад Дикий, продюсери Юрій Горбунов, Ірина Костюк та Надія Коротушка, автори сценарію Микола Куцик й Олексій Приходько, оператор Тим Аврамчук, співпродюсери Олесій Потапенко та Ірина Горова (Mozgi Entertainment).

Ролі у стрічці виконали: Назар Задніпровський, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Леся Самаєва, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Олександр Бегма.

До проекту також приєдналися зірки шоу-бізнесу: Потап та Monatik, які зіграли ролі священика Євлампія та дяка Пилипона, а також Юрій Горбунов та Олег Винник.

Для телеведучого Юрія Горбунова це перший досвід у продюсуванні кіно.