Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна і Франція запустять виробництво засобів радіоелектронної боротьби

Підприємство Іскра планує запустити з французькою компанією Thales виробництво засобів радіоелектронної боротьби.

Науково-виробничий комплекс Іскра, що входить до складу державного концерну Укроборонпром, очікує в цьому році запустити спільне з французькою компанією Thales виробництво засобів радіоелектронної боротьби, а також зі ще однією зарубіжною компанією буде створювати новий зразок багатофункціональної станції. Про це пише Кореспондент.
За його словами директора Науково-виробничого комплексу Іскра Юрія Пащенко, Іскра є найбільшим підприємством в Україні з розробки і виробництва радіолокаційних станцій різного призначення.
“У цьому році ми освоїли новий напрямок – контрбатарейні радари. Зараз йдуть держвипробування, і повним ходом йде підготовка до серійного виробництва. Також з нами співпрацює в галузі засобів радіоелектронної боротьби французька компанія Thales. Ми очікуємо, що в цьому році ми будемо мати спільне виробництво сучасних зразків, які за своїми тактико-технічними характеристиками перевищують багато існуючих”, – сказав Пащенко.
Він зазначив, що налагодити роботу з розробки засобів радіоелектронної боротьби вдалося завдяки конструкторам з підприємства Топаз.
Також повідомляється, що підприємство Іскра налагодило співпрацю зі ще однією зарубіжною компанією по контрбатарейних радарах.
“З контрбатарейними радарами в нас є співпраця зі світовим гігантом, обсяг продажу військової техніки якого перевищує в чотири рази всі обсяги української військової промисловості. Вчора провели засідання. Наш аванпроект, який ми запропонували для розробки, вони прийняли. Тому будемо разом створювати новий зразок контрбатарейного засобу і оглядової радіолокаційної станції – так званої багатофункціональної станції”, – зазначив Пащенко.