Ви тут:
Відео Суспільство 

У зв’язку з посиленим варіантом несення служби кількість поліцейських нарядів буде збільшена, – Олександр Фацевич (ВІДЕО)

Це зроблено для забезпечення публічної безпеки та правопорядку. Зокрема, правоохоронці повинні не лише не допустити порушень під час проведення виборів, а й забезпечити безпеку всіх громадян, представників засобів масової інформації та спостерігачів на виборчих дільницях. Про це повідомив заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич, інформує прес-служба відомства.

За його словами, у зв’язку з переведенням особового складу Нацполіції на посилений варіант служби робочі групи у Ситуаційному центрі відомства теж починають працювати в цілодобовому посиленому режимі. Керівники цих груп повинні не лише відслідковувати обстановку, а й приймати необхідні управлінські рішення.

“Відповідальні офіцери на місцях повинні не лише відслідковувати обстановку, всі надзвичайні події, пов’язані з виборами, та оперативно доповідати про порушення до Ситуаційного центру, а й приймати рішення відповідно до обстановки, яка склалася”, – зазначив Олександр Фацевич.

Він додав, що з 28 березня поліцейські будуть задіяні на охоронну виборчих дільниць після того, як туди завозитимуться бюлетені. Тому поліцейські спільно зі співробітниками Державної служби з надзвичайних ситуацій повинні обстежити технічний стан дільниць на протипожежну безпеку, надійність сейфів, в яких буде зберігатися бланкова продукція до виборів.

Заступник Голови Нацполіції зауважив, що всього з початку передвиборчої кампанії до поліції надійшло понад чотири тисячі повідомлень про порушення. Поліція відкрила 210 кримінальних проваджень. Крім того, правоохоронці склали 619 адміністративних протоколів за фактами порушення у виборчій сфері.

Наразі до України прибувають іноземні спостерігачі. Зокрема, вже зареєстровано 1955 офіційних спостерігачів з іноземних держав і відповідно наших спостерігачів. Також очікується прибуття ще близько тисячі спостерігачів.

Відтак поліцейські повинні забезпечити правопорядок не лише на етапі підготовки та проведення виборчого процесу, а й безпеку громадян, представників засобів масової інформації та спостерігачів за виборчим процесом у день проведення виборів.

“У зв’язку з переведенням підрозділів Національної поліції на посилений варіант несення служби, буде збільшено кількість нарядів”,- сказав Олександр Фацевич.

Він також наголосив на забезпеченні поліцейських, відряджених на час проведення виборів до інших регіонів, усім необхідним, зокрема – коштами на відрядження.