Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У ЦНАПі полтавці можуть отримати 95 послуг

Начальник управління адміністративних послуг Олена Регеда розповіла, що протягом усього періоду функціювання ЦНАПу, кількість послуг, що тут надається, збільшилась у 15 разів, а кількість адміністраторів – у 5.

– Нині полтавці можуть отримати в Центрі надання адміністративних послуг 95 послуг. Надходження до бюджету від сплати адміністративного збору за надання адміністративних послуг за 2018 рік склали понад 20 мільйонів гривень, – зазначила Олена Регеда.

Та додала, що головна мета роботи «Центру надання адміністративних послуг» – спрощення та поліпшення якості надання послуг. Так, серед основних напрямів роботи Центру – оптимізація процесу обслуговування клієнтів та технічного оснащення, підготовка кваліфікованого персоналу.

– Нині у нас запроваджений електронний програмний комплекс «Універсам послуг». Він дозволяє клієнтам в режимі реального часу відслідковувати через інтернет стан розгляду своєї справи. Ця програма забезпечує автоматичний контроль за строками надання послуг. За результатами опрацювання справи клієнт отримує смс-повідомлення про можливість отримання документів.

Окрім того, у Центрі надання адміністративних послуг встановлені обладнання для видачі біометричних документів та інформаційні термінали, термінали для сплати адміністративного збору.

Отримати розгорнуту інформацію стосовно діяльності Центру надання адміністративних послуг Полтавської міської ради можна на офіційному сайті ЦНАПу: www.cnap-pl.gov.ua