Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

У центрі уваги реформи системи охорони здоров’я України – пацієнт, – спеціальний посол президента США Дебора Біркс

Такий головний меседж стосовно реформування системи охорони здоров’я України був підтриманий на міжнародній зустрічі PEPFAR COP 2019, що тривала 18–22 березня в Йоганнесбурзі (ПАР).

Суттєві зміни в системі громадського здоров’я нашої держави особливо відзначив уряд США, повідомляють у Центрі громадського здоров’я.

«Ми переконані, що якісні зміни, розпочаті у рамках реформи, прискорять упровадження проектів з протидії ВІЛ/СНІДу. І ми очікуємо від України ще кращих показників наступного року», — заявила Дебора Біркс, спеціальний посол президента США.

Вона додала, що американський уряд вражений змінами та підтримує реформу, в центрі уваги якої — пацієнт, а не сама система.

«Ми вдячні за підтримку з боку американського уряду реформи охорони здоров’я України. Посилення первинної медичної ланки, розвиток системи громадського здоров’я та інвестиції у громади — засадничі принципи реформи, що повністю відповідають ініціативам PEPFAR», — наголосив під час конференції Володимир Курпіта, генеральний директор Центру громадського здоров’я МОЗ України.