Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині хочуть встановити скульптуру „Королева бензоколонки“

На місці зйомок фільму незабаром може з’явитися скульптурна інсталяція.

Як повідомляє сайт міської ради Пирятина, відбулася зустріч з місцевим підприємцем Анатолієм Шульгою, де обговорили заходи з реалізації проекту „Туристична атракція „Королева бензоколонки“.

Під час обговорення начальник відділу муніципальних ініціатив та інвестицій управління економіки виконкому міської ради Євгеній Крагель повідомив, що відділом розроблені та подані заявки на участь в конкурсній програмі Українського культурного фонду „Створюємо інноваційний культурний продукт“. Метою заявки є виготовлення та встановлення скульптурної інсталяції на місці зйомок фільму.

Також подана онлайн-заявка для участі в конкурсі від ГО „Місто – сад“ на безкоштовне створення бренду, плану і дизайну території зйомок фільму. Начальник управління економіки виконкому міської ради Ірина Солдатова зазначила, що реалізація заходів даного проекту не можлива без участі та сприяння Анатолія Шульги. Підприємець погодився, за умови здобуття перемоги однієї з поданих заявок, надати гарантійний лист щодо проведення робіт з облаштування та благоустрою території місця зйомок фільму.

«Королева бензоколонки» (рос. Королева бензоколонки) — український радянський художній комедійний фільм, знятий на студії ім. О. Довженка в 1962. Фільм знято на справжній автозаправці, що й нині працює в Пирятині, що в Полтавській області, на трасі Київ-Харків. 16 липня 1961 на Київській кіностудії ім. О.Довженка розпочалися кінопроби акторів на виконання ролей у фільмі.