Ви тут:
Суспільство Україна 

У прокат виходить стрічка про Першу сотню Євромайдану

В український прокат виходить документальний фільм “Перша сотня”, володар Призу глядацьких симпатій Міжнародного кінофестивалю DocudaysUA-2018.

Це історія про Першу сотню Майдану, яка після перемоги над внутрішнім ворогом в центрі столиці, рушила на захист нашої держави від окупанта.

В. о міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці у Фейсбук закликала переглянути цю стрічку.

“Чому переглянути важливо? Це реальна історія героїв, які творять сучасну Україну. Звичайні люди, які могли б бути вашими чи моїми сусідами, раптово та кардинально змінюють своє рутинне життя, коли ворог приходить на поріг їхньої держави”, – зазначила Супрун.

“Вибір був у кожного і вони зробили свій. Ця стрічка — цінна можливість побачити, як окремі люди вперше усвідомлюють себе громадянами. Беруть відповідальність за країну у власні руки. Стають прикладом та поштовхом для цілої нації”, – наголосила вона. 

За словами Уляни Супрун, ще раз заглибитися у вир подій – це може бути некомфортно, але важливо, щоб ще раз усвідомити масштаби подій, в яких ми живемо сьогодні.

“За фоном цивільного життя іноді навіть війна починає здаватися чимось нереальним. Такі стрічки — пігулка від рожевих окулярів. Періодично її слід приймати кожному. Особливо в такі часи, як зараз”.