Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві запровадили спілкування з роботодавцем в режимі он-лайн

Відеоспівбесіду роботодавця з претендентами на роботу в режимі он-лайн започаткували Полтавський обласний центр зайнятості і Полтавська міськрайонна філія.

Перший вебінарій у такому форматі пройшов у конференц-залі обласного центру зайнятості. Підготували і провели відеоспілкування завідувач сектору рекрутингу відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Лариса Ваць та фахівці сектору рекрутингу Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості, повідомили на сайті центру.

Представник роботодавця – начальник служби кадрової роботи полтавської військової частини 3052 Національної гвардії України Віталій Стороженко – презентував свою організацію і розповів про потребу в кадрах.

У шести районних філіях обласного центру зайнятості його слухали люди, зацікавлені можливістю працевлаштування саме у цього роботодавця, та з якими попередньо працювали фахівці філій.

– Вебінарії, що започатковуємо сьогодні, передбачають проведення групових відеоспівбесід із роботодавцями. Такий формат має позитивні сторони, адже роботодавець має можливість поспілкуватися з широкою аудиторією пошукачів роботи, а люди, в свою чергу, економлять час і кошти для відвідування роботодавця, – відзначила, відкриваючи зустріч, Лариса Ваць.

На сьогодні підрозділ Національної гвардії у Полтаві має потребу в таких співробітниках: прес-секретар (офіцер групи інформації і комунікації), стрілець (солдат), стрілець-санітар, водій автотранспортних засобів. Представник частини зазначив, що на медичні посади можливий прийом на роботу жінок. Служба за контрактом проходить у Полтаві, графік роботи з 8 до 17 години, є добові чергування. Співробітники проживають не в казармі, а вдома або наймають гуртожиток чи квартиру. Виплачується часткова компенсація за піднайом житла: офіцерам і жінкам –­ квартири, рядовому складу – гуртожитку.

Учасники вебінарію безпосередньо від роботодавця дізналися про матеріальне, речове забезпечення, безкоштовне лікування у разі потреби, соціальний захист військовослужбовців Національної гвардії за контрактом, умови відбору кандидатів та проходження служби, можливість вступу до Національної академії НГУ.

Пошукачі роботи поставили запитання керівнику кадрової служби, записали контактні телефони. Дехто телефонував одразу по закінченню заходу і більш предметно цікавився пропонованими вакансіями.

– Такий формат роботи зручний, оскільки дає змогу одночасно поспілкуватися з великою кількістю людей, наших потенційних співробітників, – зазначив Віталій Стороженко.

Обласний центр зайнятості в подальшому активно залучатиме роботодавців до співпраці в такому форматі.