Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся перший благодійний бал освітян

19 березня у виставковій залі Полтавського міського будинку культури відбувся весняний благодійний бал, який зібрав сотні представників полтавської освітянської родини. Серед учасників – представники міської влади Полтави та депутатського корпусу міськради, директори та вчителі загальноосвітніх шкіл Полтави, представники вищих навчальних закладів.

Як повідомили у Полтавській міській раді, заступник міського голови Полтави з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко зауважила, що такий захід серед освітян проходить вперше. Він – своєрідний підсумок новоствореного проекту «БлагоStream», який стартував у грудні 2018 року.

– Усі школи міста долучаються до благодійності. У стінах своїх закладів вони також проводили своєрідні благодійні ярмарки, концерти, аукціони. А сьогодні ми усі вчергове вирішили зробити добру справу і долучилися до ще однієї важливої ініціативи. У місті функціює дитячий будинок сімейного типу Олени Мацицької, в якому виховуються дев’ятеро дітей. Усі кошти, виручені під час балу освітян, будуть спрямовані на підтримку цього дитячого будинку сімейного типу.

Під час балу, в урочистій атмосфері начальник управління освіти Юрйі Матвієнко вручив сертифікат на отримання коштів в сумі 10 тисяч гривень мамі-виховательці Олені Мацицькій. Вона в свою чергу подякувала усім освітянам за небайдужість та підтримку.

Долучилися до проекту депутати міської ради. Серед них – Світлана Нестуля. Вона зауважує: подібні заходи є дуже важливими, адже спонукають людей до благородних вчинків:

– Ці заходи породжують в спільноті бажання ділитися. Це той талант який у кожного з нас є з народження. Ділитися добром, красою, любов’ю. На таких акціях ми ділимося з тими, хто потребує нашої підтримки.

Підтримує думку про важливість проведення подібних заходів і депутат міської ради Майя Матвеєва:

– Це велика радість, адже такий захід показує, як багато тих, хто хоче дарувати підтримку і турботу іншим. Висловлюю велику вдячність усім хто ініціював цей захід та усім, хто долучився. Адже допомога дітям – це гарна, благородна і така важлива справа.

Під час балу на усіх відвідувачів чекали різноманітні танцювальні майстер-класи та конкурси. А на згадку про казковий вечір кожен мав змогу сфотографуватися біля тематичних фотозон та розважальних локацій.

Усім присутнім дарували своє мистецтво найкращі танцювальні колективи міста.