Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві привітали працівників галузі житлово-комунального господарства (ФОТО)

Щорічно, кожної третьої неділі березня, в Україні відзначають День працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. 14 березня у Палаці дозвілля «Листопад» відбулись урочистості та святковий концерт.

На свято завітали представники комунальних установ і організацій міського та обласного підпорядкування, які щодня плідно і тяжко працюють над тим, аби наше місто було охайним, комфортним, затишним та привітним. Окрім того, на захід були запрошені і ветерани галузі, які не одне десятиліття віддали роботі у сфері ЖКГ. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Першочергово присутніх привітав з наступаючим святом заступник міського голови з житлово-комунальних питань Олексій Чепурко:

– Ми з вами працюємо, реанімуючи смертельно хвору сферу. Це важко, але відповідально. Є успіхи, є проблеми, які ми спільними зусиллями вирішуємо. Розраховую в цьому на вашу підтримку. Зі свого боку, завжди йтиму вам назустріч, захищаючи ваші інтереси перед депутатським корпусом. Дякую вам за щоденну важку й невдячну працю. Бажаю такого ж щоденного припливу сил, щоб гідно й чесно її виконувати. Щастя вам та вашим родинам!

Приймали вітання від лідера команди «Рідне місто» Олександра Удовіченка, голови фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Андрія Матковського та голови фракції «Соціал-демократична партія» у Полтавській міській раді Юрія Синяка.

– Знаю з власного досвіду, що робота комунальника – невдячна, від нього багато вимагають, але мало цінують. Щоб змінити ситуацію, потрібно відродити престиж всієї житлово-комунальної сфери. Якщо комунальники матимуть умови та ресурси для роботи, тоді й вимоги до них будуть справедливими. Ці умови може створити тільки професійне, мудре керівництво. Нам потрібні зміни, а не розмахування шашкою. В Олексія Чепурка поки що більш-менш виходить. Зрозуміло, що багато хто очікує миттєвих результатів, але швидко вони настають лише у популістів. На практиці ж, результати досягаються нудною, буденною роботою, – наголосив Олександр Удовіченко.

– Приємно бачити у цій залі ветеранів галузі, які пропрацювали у сфері житлово-комунального господарства декілька десятків років. І усі ми пам’ятаємо, що раніше працювати було трішечки легше. Залучити до наведення чистоти та порядку можна було курсантів воєнних училищ, студентів, були міцні державні підприємства, які мали свою спецтехніку, працівники яких були готові завжди стати на боротьбу зі стихією. Зараз же організувати тих самих студентів, підприємців дуже й дуже складно. Тому перше завдання, яке стоїть перед міською владою – фінансування галузі житлово-комунального господарства. У нас мають бути міцні комунальні підприємства, сучасна техніка, кожен, хто працює у цій сфері повинен мати достойну зарплату. Тому, з 3 мільярдів бюджету міста, майже, 1 мільярд планується надати на розвиток галузі житлово-комунального господарства, що майже вдвічі більше, ніж торік, – сказав Андрій Матковський.

Кращі з кращих працівники галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення були нагороджені грамотами й подяками у тому числі й з врученням нагрудних знаків.

Окрім того, усіх винуватців свята привітав легендарний полтавський гурт «Краяни».