Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві представили весняний вернісаж вихованців школи “Юний європеєць”

Полтавська міська бібліотека-філіал №6 представила роботи вихованців Міжнародної дитячої школи “Юний європеєць”. Експозиція має просту назву: “Вернісаж”.

Дитячі роботи несуть надзвичайно позитивний настрій. Тут є квіти, метелики, тварини – собаки, коти і тигр. Дуже симпатичну кицю намалювала шестирічна Валерія Плужник. А у семирічної Софії Столярчук вийшов дуже яскравий метелик, який так і притягує погляд. 

Є симпатичний півник, який своєю піснею будить людей уранці. Сільську хатину під стріхою, де на подвір’ї, обгородженому тином, криниця і дерева, вправно намалював семирічний Ілля Остапенко. Це – любі серцям українців національні мотиви. 

Валерія Собакар намалювала білокорі берізки. Олександра Пошивайло вправно зобразила собаку, дуже схожу на знайомих усім охоронців людських осель. Аріна Лебідь порадувала глядачів яскравими червоними квітами, дещо стилізованими, схожими і на жоржини, і на айстри… Стилізація в мистецтві – річ поширена. Мало хто з художників зараз працює в чисто реалістичному напрямку і зображає об’єкти своєї уваги абсолютно натуралістично.

Весняний вернісаж у бібліотеці настільки життєрадісний і веселий, що на ці дитячі роботи хочеться дивитися і дивитися.

Наталія Жовнір, журналіст