Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві 42 роки поспіль влаштовують міське дитяче свято “У світі птахів”

У рамках тижня природничого факультету у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка відбулося міське дитяче свято «У світі птахів», яке традиційно проходить на початку весни вже сорок другий рік поспіль. Участь у заході взяли учні полтавських шкіл.

Організаторами конкурсу виступили кафедра біології та основ здоров’я людини природничого факультету ПНПУ імені В.Г. Короленка та Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Програма заходу передбачала конкурси на кращий малюнок, гніздівлю, годівничку, найкращих та найкмітливіших знавців птахів. Участь дітей у конкурсах оцінювало компетентне журі у складі викладачів природничого факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка.

Перемогу в конкурсі кращих знавців птахів здобула збірна команда Шевченківського району. Переможці та призери отримали дипломи та цінні подарунки від Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації. За активне залучення дітей до природоохоронної роботи учителі біології та науковці нагороджені подяками Полтавського обласного еколого-натуралістичого центру учнівської молоді.