Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді відбувся Перший відкритий чемпіонат з Кіокушин Карате серед дітей

У Миргороді відбувся Перший відкритий чемпіонат з Кіокушин Карате серед дітей юнаків та дівчат в розділі Куміте “Миргородська Фортеця 2019”. У змаганнях взяли участь близько 200 юних каратистів із різних міст Полтавської області. До Миргорода приїхали  команди з Кременчука, Пирятина, Гребінки, Полтави. Наш клуб “Миргородська Фортеця” представляли 34 спортсмени і показали гарний результат. В загальному заліку доджо “Миргородська Фортеця” посіла друге командне місце.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

В особистих заліках 1 місця здобули: Шуваткін Дмитро, Василов Михайло, Швайка Максим, Дробина Даша, Шинкаренко Тимур, Ефімов Віталій, Мотиляк Максим та Скопінцев Михайло. 2- ге місце – Зайцев Данило, Правосуд Єгор, Панов Влад, Рубан Артем а також Дем‘яненко Вадим, Недосвітій Віталій і Гасанов Захід (смт В.Багачка.). 3-ті місця – Мірошніченко Дмитро, Сиров Іван, Гергель Ярослав та Деменко Данило.

Змагання такого рівня в Миргороді відбулися вперше. Організували та провели чемпіонат Полтавська Обласна Федерація Кіокушин Карате (Сенсей Костенко О.О.), наш місцевий клуб «Миргородська Фортеця» (тренер Івко І.В.). Сприяли в проведенні змагань також відділ молоді та спорту Миргородської міської ради( начальник Козлова В. Є.), директор ДЮСШ Макушенко В.Л. та громадська організація «Миргородська громада» (директор Гришко Л.В.).