Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці збудують майданчик для екстремальних видів спорту

Проект «Будівництво бетонного скейт-парку у Кременчуці» став переможцем Полтавського обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2018 році, повідомили у Кременчуцькій міській раді. На його реалізацію буде виділено 1,2 млн грн – 600 тисяч грн з обласного та стільки ж з міського бюджетів. Збудувати його планують вже цього року. 

За словами першого заступника міського голови Володимира Пелипенка, розглядалося кілька місць можливого розташування скейт-парку – це у парку культури та відпочинку «Придніпровський» біля  колишнього кінотеатру «Дніпро»,  у парку «Ювілейному» неподалік від басейну та біля Міського палацу культури у чаші колишнього фонтану. Останній варіант вважають більш прийнятним, оскільки поряд є об’єкти комунальної власності – це спорт-школа і МПК, тож об’єкт не залишиться без нагляду.

Щоб врахувати думку молодих людей, які займаються екстремальними видами спорту та користуватимуться скейт-парком, Володимир Пелипенко запропонував молоді надати свої бачення щодо того, яким має бути цей об’єкт. Їх пропозиції будуть надані проектувальникам для врахування при розробці проекту будівництва бетонного скейт-парку.