Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці завершили реформування міської стоматологічної служби

Реформа, яка   проводилась у міській стоматологічній службі, передбачала відкриття стоматологічних відділень на базі лікарень «Кременчуцька»,   «Придніпровська» та «Правобережна».  

Відсьогодні після проведення капітального ремонту повноцінно розпочали працювати стоматологічні кабінети в лікарнях «Придніпровська» та «Правобережна». Напередодні було відкрито комунальний стоматкабінет у поліклініці  лікарні «Кременчуцька» на Молодіжному. Всі нові  місця прийому комунальними стоматологами розташовуються неподалік від зупинок громадського транспорту.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Як організовано прийом пацієнтів у відкритих після капітальних ремонтів комунальних стоматологічних кабінетах  перевірила заступник міського голови Ольга Усанова. Вона відмітила, що в рамках реформування міської стоматологічної служби для зручності городян депутатами міської ради  було прийнято рішення про відкриття стоматкабінетів у закладах охорони здоров’я в  різних мікрорайонах міста.  Головним офісом реформованого стоматологічного центру Кременчука було залишено поліклініку на вул. Київській. У всіх цих відділеннях  повністю скомплектовано штат медперсоналу, створені належні умови для роботи та надання стоматологічних послуг пацієнтам, кожне стоматологічне відділення забезпечене необхідною апаратурою та лікувальними матеріалами для безкоштовного обслуговування пільгових категорій громадян.

Нагадаємо, що в комунальних стоматологічних кабінетах за кошти міського бюджету   передбачено надання 20 безкоштовних послуг 14 пільговим категоріям кременчужан.