Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці визначилися з місцем проведення військово-патріотичноїгри “Джура”

Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») триватиме три дні, з 15 по 17 травня. У Кременчуці він проходитиме на базі спортивно-оздоровчого табору «Супутник». Збір роїв шкільних куренів намічається в закладі загальної освіти №24.

Про це було повідомлено на засіданні координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради Полтавської області, яке відбулося під головуванням заступника міського голови Руслана Проценка.

Як зазначається на сайті Кременчуцької міськради, Руслан Проценко розповів, що цей всеукраїнський патріотичний вишкіл є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Метою гри «Джура» є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості, а починаючи з минулого року, гра «Сокіл» («Джура») є окремим підрозділом міської програми з національно-патріотичного виховання молодих кременчужан.

Відповідно до змін щодо системного підходу до організації та проведення військово-патріотичної гри «Джура», що відбулися на державному рівні, заходи військо-патріотичного виховання мають інтегруватися в навчально-виховний процес закладів загальної освіти. На цьому було наголошено методистом департаменту освіти Кременчука Володимиром Теміровим під час презентації Положення про Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної грі «Сокіл» («Джура»). Зокрема, він відмітив, що безпосередня підготовка роїв до участі в різних етапах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної грі «Сокіл» («Джура») у школах повинна здійснюватися протягом навчального року. Щодо програми міського етапу військово-патріотичної гри, то з учасниками заходу будуть проведені різноманітні навчально-виховні заходи, конкурси та змагання спортивного та військово-патріотичного характеру, серед яких, «Розвідники». «Снайпер», «Впоряд», «Козацькі герці», «Рятівник», «Пластун», майстер-класи з художньо-прикладного мистецтва, творчі вечори тощо.