Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відкрили сервісний центр МВС

Сьогодні у Кременчуці відкрили сервісний центр МВС. Відтак власники транспортних засобів мають можливість швидко та зручно отримати послуги з реєстрації або перереєстрації своїх авто, видачі та заміни посвідчення водія, замовити довідку про несудимість тощо.

Сервісний центр працюватиме за принципом «відкритого» вікна, має прозорі та зручні офіси з сучасним технічним ресурсом, пристосований для відвідування та користування людьми з обмеженими можливостями. Кременчуцький сервісний центр нового зразка є 7 в Полтавському регіоні та 150 – в Україні. Ремонтні роботи і облаштування сучасною технікою виконано за кошти міського бюджету, інформує прес-служба виконкому Кременчуцької міської ради у Фейсбук.

Відкриття Кременчуцького сервісного центру МВС відбулося за участю міського голови Віталія Малецького, першого заступника голови Полтавської обласної ради Євгенія Холода, керівника регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Віталія Бондаренка.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що раніше прийняте рішення щодо оновлення та осучаснення сервісного центру МВС, було правильним. Тепер ця установа функціонуватиме в капітально відремонтованому приміщенні, а сучасне технічне обладнання дасть можливість пришвидшити процес надання різних видів послуг громадянам.

Керівник міста відзначив, що в приміщеннях сервісного центру враховані умови як для роботи фахівців, як і для відвідувачів, установа пристосована для безбар`єрного користування громадянами з обмеженими можливостями. 

Керівник регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Віталій Бондаренко наголосив, що відкритий після капітального ремонту Кременчуцький сервісний центр МВС, відповідає всім сучасним вимогам у сфері надання державних послуг. Новостворені умови в ньому зроблять найпопулярніші послуги однаково доступними для всіх громадян.

Перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод наголосив, що у Кременчуці серед інших міст України та Полтавського регіону завжди приділяється багато уваги питанню створенню комфортних умов для надання громадянам адміністративних і державних послуг. Сьогоднішнє відкриття сервісного центру є знаковою подією для територіальної громади Кременчука, оскільки в оновленій установі МВС створені оптимальні умови, що наближують послуги до їх замовників.

У рамках відкриття було підписано Меморандум про співпрацю Кременчуцького сервісного центру МВС та ЦНАПом Кременчука, відповідно до якого незабаром замовити послугу з реєстрації та перереєстрації автомобілів, замінити посвідчення водія кременчужани зможуть і в Центрі надання адміністративних послуг. 

Розташований Кременчуцький сервісний центр МВС за адресою: 40-річчя ДАЇ, 3. Графік роботи: з вівторка по п’ятницю – з 09.00 до 18.00 год., в суботу – з 09.00 до 16.45 год.. Неділя та понеділок – вихідні дні.