Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці прибирають від сміття водовідвідні канали

КП «Благоустрій Кременчука» проводить санітарне прибирання берегових ліній міських річок і водовідвідних каналів. На цих роботах залучено до 30 робітників бригад комунального підприємства. Розпочато з прибирання природо – захисної смуги річки Сухий Кагамлик від мікрорайону Молодіжний до Пивзаводу.

За інформацією начальника дільниці КП «Благоустрій Кременчука» Людмили Погоди, лише вчора з берегів Сухого Кагамлика було вивезено 12 куб. метрів сміття та всілякого непотрібу, залишеного безвідповідальними відпочивальниками та жителями житлової забудови, прилеглої до річки, повідомляють у Кременчуцькій міськраді.

Сьогодні КП «Благоустрій Кременчука» прибирає водовідвідні канали на вул. Лікаря Богаєвського, на вул. 8 Березня та на вул. Новій. На цих ділянках лише за кілька годин роботи комунальниками було зібрано та вивезено 13 куб. метрів сміття (3 вант автомобіля).

Комунальники вкотре звертаються до кременчужан із проханням із повагою ставитися до їх праці, викидати сміття тільки в пристосовані для цього місця, пам’ятати, що порядок у місті починається з самих них.