Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці нагородили переможців конкурсу малюнків «Мої права»

У Кременчуці за ініціативи управління у справах сім’ї та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради 11 років поспіль проходить міський конкурс малюнків «Мої права» щодо вивчення Конвенції ООН про права дитини. Його метою є залучення молодих кременчужан до вивчення прав і свобод, виховання поваги до них, вміння правильно реалізовувати свої права та захищати законні інтереси на практиці тощо.

Про це повідомили в Кременчуцькій міській раді.

У 2018 році малюнки на творчий конкурс «Мої права» приймалися від учнівської молоді, яка навчається в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста з 22 жовтня до 16 листопада. Вцілому на розгляд журі було подано 200 робіт. Варто відзначити, що з кожним роком кількість робіт-учасників творчого марафону збільшується, а саме, у 2017 у ньому взяли участь 164 роботи; 2016 році -133 роботи; у 2015 році – 113 робіт.

Із робіт-призерів конкурсу «Мої права» традиційно виготовляють календар. Його зразки вручають авторам малюнків. Окрім того ці тематичні календарі передаються в заклади освіти та бібліотеки Кременчука.

Серед переможців: Гирман Микола (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»), Каратаєва Анастасія (комунальний позашкільний навчальний заклад «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»), Кравець Анастасія (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9), Левцун Маргарита, Пискун Ольга, Невмивака Єлизавета (Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст»), Маковецька Вероніка (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21), Нехорошева Софія (Кременчуцький міський центр позашкільної освіти «Лідер»), Остапенко Аліна (Кременчуцький ліцей № 25 «Гуманітарний колегіум»), Плічко Поліна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23), Покора Катерина (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17), Попадіна Юлія (Кременчуцький ліцей № 5 імені Т. Г. Шевченка), Сорока Євгенія (ременчуцький ліцей № 25 «Гуманітарний колегіум»), Спринчак Олексія (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»), Флягіна Марія (Кременчуцький міський центр позашкільної освіти «Лідер»).