Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці готуватимуть фахівців для органів Міністерства внутрішніх справ

Сьогодні у Кременчуцькому міському палаці культури Харківським національним університетом внутрішніх справ України спільно з Полтавським обласним управлінням поліції було проведено профорієнтаційний захід для випускників кременчуцьких шкіл.

Участь у заході взяли міський голова Кременчука Віталій Малецький, ректор ХНУ ВС, доктор юридичних наук, заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, службовці обласного управління та міського відділу поліції, учні загальноосвітніх навчальних закладів міста, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький наголосив, що Урядом України прийняте рішення про підпорядкування Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету Міністерству внутрішніх справ України. Керівник міста підкреслив, що поява у нашому місті філіалу ХНУ ВС відкриває для кременчуцької молоді унікальні можливості здобути якісну академічну юридичну освіту, не виїжджаючи за межі міста, а після його завершення – поповнити лави юристів і правників, правоохоронних структур тощо.

Валерій Сокуренко зазначив, що Харківський національний університет внутрішніх справ України готує спеціалістів не тільки для поліції, а й для Національної гвардії України, МНС, прикордонної служби. Тож молоді люди, які вирішать навчатися у вузі, не тільки отримають безкоштовну вищу освіту, а й обов’язково будуть працевлаштовані.

Випускники кременчуцьких шкіл мали можливість ближче познайомитися із історією, матеріально-технічною базою, факультетами університету, який розпочав готувати правників близько 100 років тому, дізнатися більше інформації про спеціальності, які можна отримати у навчальному закладі, поспілкуватися із викладачами та студентами вузу.