Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляцькому районі безробітних вчили складати успішне резюме

Одним із головних принципів успішного пошуку роботи є вміння вдало презентувати свої професійні навики і здібності. Ефективним способом розповісти про себе та надати інформацію, яка здатна зацікавити потенційного керівника, є правильно і грамотно складене резюме. Саме це і було ключовим питанням під час практичних вправ на тренінгу в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості 26 лютого “Секрети створення резюме: як зробити його дорожчим”.

Наталія Лях, провідний фахівець з питань зайнятості сектору активної підтримки безробітних районної філії, обговорила з учасниками різні види резюме і запропонувала написати власний варіант. Наталія Анатоліївна навчала корегувати резюме під конкретну вакансію, підвищувати конкурентоздатність власного резюме, повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Презентувати власні професійні надбання та оцінити сильні сторони своєї особистості багатьом безробітним допомогла методика “Вікно Джогарі”. Розкрити свої «вікно», знайти баланс між бажаннями та досягненнями, відобразити кращі власні здобутки у короткій інформації, повірити у власні сили – головна мета, яку досягли учасники семінару.

Підбиваючи підсумки групової взаємодії під час тренінгу, учасники відзначили корисний досвід самопрезентації та формування резюме, які спрямовані до потенційного роботодавця.