Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина

Три пенальті та чотири голи: Полтава лишилася без єврокубків (ВІДЕО)

Команда Василя Сачка не змогла перемогти на виїзді «Арсенал-Київ».

Так вже випало, що звітний матч перенесли на понеділок, тим самим давши відчутну фору полтавцям перед конкурентами у боротьбі за ТОП-6. Однак перемога «Львова» над «Десною» (1:0) змушувала полтавців лише перемагати киян.

Господарі першими відкрили рахунок: Авагимян навісив з кута поля, а Вакуленко головою пробив точно під стійку – 1:0.

Через 16-ть хвилин рахунок було зрівняно – Шарпар реалізував призначений 11-метровий через фон на Пердуті.

Після перерви все той же Шарпар забив ще раз з «точки», однак на останніх секундах зустрічі пані Фортуна відвернулася від «зелено-білих». Саків необачно зіграв у своїх штрафній – глядачі побачили третій пенальті. Вакуленко виконав пенальті його холоднокровно, пробивши хоч і по центру воріт – Шуст полетів вбік.

2:2 – свято у Маріуполі (саме однойменний клуб побореться тепер за єврокубки).

«Зрозуміло, що завдання не виконане, але на це є безліч причин всередині команди, які я зараз не назву. Це буде негарно, тому що я поважаю цей клуб і людей, які тут працюють», – зазначив після гри головний тренер полтавців Василь Сачко.