Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сучасна культурно-мистецька платформа «Бібліохаб»: тривають ремонтні роботи у бібліотеці-філіалі № 4

Створення простору для спілкування, творчості та саморозвитку. Саме з цією метою реалізується проект «Бібліохаб», який підтримали полтавці в рамках міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування» на 2016-2020 роки.

Нині тривають роботи по облаштуванню мистецько-літературного простору на базі бібліотеки-філіалу № 4, що за адресою вул. Європейська, 141. Саме тут, відповідно до проекту-переможця Бюджету участі, буде розташований «Бібліохаб» – місце для відпочинку та водночас саморозвитку, повідомляє Полтавська міська рада.

Цими днями майбутній «Бібліохаб» відвідав голова робочої групи з питань партиципаторного бюджетування Олександр Глазов аби перевірити хід ремонтних робіт.

Автор проекту-переможця Ганна Панюта говорить: ця ініціатива покликана зруйнувати стереотип щодо того, що бібліотека – це місце, де просто можна взяти ту чи ту книжку. Бібліотека – це середовище для саморозвитку та творчості, для спілкування та відкриття нового:

“«Бібліохаб» – це простір для творчості нового формату. Проектом тут передбачено створення інформаційної зони з інтернет доступом, арт-зони, зони читацьких зустрічей, зони спілкування та зустрічей. Окрім того, заплановано облаштувати і дитячу зону”.

Під час зустрічі Ганна Панюта детально розповіла про хід ремонтних робіт, зонування приміщення та розміщення тих чи тих меблів.

Голова робочої групи з питань партиципаторного бюджетування, депутат міської ради Олександр Глазов тримає на контролі реалізацію проекту від самого початку робіт. Він зазначив, що цей проект покликаний підвищити престиж бібліотечних закладів як серед молоді так і людей старшого віку:

“Бібліотека перестала бути місцем отримання-здавання книжок. Це місце, де люди спілкуються, знаходять для себе щось нове та розвиваються. Сьогодні наше завдання популяризувати бібліотеки як простір для спілкування, залучити якомога більше людей. «Бібліохаб» – це той майданчик, де кожен зможе знайти для себе заняття за смаком. Вважаю, що кожна бібліотека може стати майданчиком для змістовного дозвілля”.

Нагадаємо, торік ініціативу «Бібліохаб» підтримали 837 полтавців, а на його реалізацію з міського бюджету спрямовано 500 тисяч гривень. Зазначені кошти направлені на ремонтні роботи та забезпечення матеріально-технічною базою приміщення.

Відкриття «Бібліохабу» попередньо заплановане на літо 2019 року.