Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Спецпризначенці батальйону «Полтава» вирушили на схід країни

У цьому році це вже друге відрядження на неспокійний Схід, де поліцейські продовжують виконувати покладені на них обов’язки.

Як зазначив заступник начальника поліції області Денис Захарченко, перед правоохоронцями незмінні задачі – захист прав і свобод громадян, протидія злочинності, підтримання правопорядку і безпеки у місці дислокації, а також на блок-постах. Про це повідомили у прес-службі НП.

За доброю традицією, без якої не обходиться жодний офіційний захід, слова підтримки і вдячності поліцейським прийшли висловити рідні, колеги, друзі та представники влади.

Депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов та начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Буцький відзначили Нагрудними знаками «За вірність народу України» (І та ІІ ступенів) відмінників бойової підготовки, які з гідністю несуть службу на сході країни й на рідній Полтавщині.

Разом із капеланом Свято-Успенського кафедрального собору присутні помолилися за життя і здоров’я бійців та безпечне повернення додому.