Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Сільгоспвиробник з Полтавщини не сплатив понад 6 млн грн ПДВ

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області під процесуальним керівництвом прокуратури викрили службових осіб одного із сільськогосподарських виробників Полтавщини, які ухилилися від сплати більше 6 млн грн податку на додану вартість.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Полтавській області.

В ході проведення досудового розслідування кримінального провадження за ч.1 та ч.3 ст.212 КК України встановлено, що службові особи підприємства, яке займається вирощуванням зернових культур, протягом 2016 – 2018 років відображали в бухгалтерському та податковому обліку безтоварні операції щодо купівлі у фіктивних компаній посівного матеріалу та органічних добрив, які фактично закуповували за готівку. Крім того, частину вирощеного врожаю фігуранти реалізовували за готівку без відображення даних операцій в бухгалтерському та податковому обліку підприємства, йдеться у повідомленні.

Внаслідок таких дій вказані особи ухилились від сплати більше 6 млн грн ПДВ.

На підставі ухвал суду проведено обшуки в офісних та складських приміщеннях підприємства, а також за місцями проживання фігурантів. За результатами обшуків вилучено оригінали та копії документів фінансово-господарської і податкової звітності, чорнові записи, електронні носії інформації, готівкові кошти у національній та іноземній валюті у еквіваленті понад 700 тис. грн., а також 150 тонн зерна кукурудзи орієнтовною вартістю 700,0 тис. грн.

Наразі тривають подальші слідчі дії.