Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Шишачан вчили робити резюме дорожчим

На сучасному ринку праці одним з ефективних шляхів пошуку роботи є резюме. Саме тому в роботу служби зайнятості запроваджено проведення тренінгів з безробітними «Секрети створення резюме: як зробити його дорожчим».

У лютому 2019 року фахівці Шишацької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості провели 5 тренінгів такої тематики з безробітними. Мета цих заходів – сформувати в учасників навички створення ефективного резюме, що сприятиме їх працевлаштуванню. Щоб влаштуватися на роботу і зробити перший крок по кар’єрних сходах, потрібно скласти грамотне і привабливе резюме. Це свого роду рекламний документ, який допоможе при працевлаштуванні, зазначили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

При створенні резюме потрібно пам’ятати про те, що воно стане вашою візитною карткою і повинно виділяти вас із всього потоку людей, що шукають роботу. Тренінги дають можливість: залучати його учасників до активного спілкування, знайти порозуміння між учасниками, обмінятися набутим досвідом в складанні резюме. Для декого з учасників це перше їхнє резюме, але їм цікаво і в подальшому вони зможуть якісно презентувати себе, як претендента на вакансію.