Ви тут:
Кримінал Суспільство 

СБУ вилучила у киянки антиукраїнську друковану продукцію

Правоохоронці встановили, що мешканка столиці, яка займається реалізацією друкованих видань, замовила книги з РФ для продажу на території України без здійснення належного декларування імпортованого товару. Відправлення жінка планувала отримати через сервіси міжнародного поштового зв’язку, інформує прес-центр СБ України.

Під час огляду друкованої продукції на одному з митних постів Київської митниці ДФС співробітники української спецслужби вилучили зразки видань та направили їх на експертизу до Державного комітету телебачення і радіомовлення.

“За висновками Держкомтелерадіо виявлена друкована продукція віднесена до Переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини. Відповідно до ст. 472 Митного кодексу України вирішується питання про складання адміністративного протоколу щодо порушення митних правил”, – йдеться у повідомленні.