Ви тут:
Суспільство Україна 

Сьогодні, 24 березня, Дзвін Пам’яті пролунав двічі

Сьогодні, 24 березня, у Міністерстві оборони України відбувся ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на cході України.

На щоденному ранковому церемоніалі були присутні родичі загиблих українських Героїв, заступники Міністра оборони, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, військовослужбовці, курсанти та ліцеїсти Київського гарнізону.

Присутні вшанували пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта. 

У цей день у 2015 році віддав життя, захищаючи Україну від підступного російського окупанта солдат МАЛЕНКО Олександр Андрійович, військовослужбовець 17-ї окремої танкової бригади.

Цього ж дня, у 2015 році героїчно загинув, захищаючи Україну від підступного російського окупанта сержант ПАВЛІВ Володимир Віталійович, військовослужбовець 24-ї окремої механізованої бригади.

Присутні поклали квіти до Стели Пам’яті.