Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Регіони отримають 1 млрд для забезпечення класів НУШ

Уряд розподілив і направив в регіони 1, 215 млрд гривень на навчання вчителів та закупівлю обладнання для першокласників, які навчатимуться у школі в межах реформи Нова українська школа у 2019-2020 навчальному році.

Планується, що кошти використовуватимуться на засадах співфінансування. Зокрема, обласні центри повинні будуть докласти не менше 30% власних коштів, райони і ОТГ – не менше 10%, а гірські території та населені пункти на лінії зіткнення – 5%, інформує Освіта.ua

Загальний обсяг субвенції на обладнання у розмірі 950 млн грн розподілятиметься на закупівлю меблів, дидактичних матеріалів, комп’ютерів та музичних інструментів.

25 % субвенції від виділених коштів буде спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів, 40% буде спрямовано на закупівлю сучасних меблів для початкових класів, 35% виділених коштів піде на закупівлю музичних інструментів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для НУШ.

Розподіл субвенції здійснюватиметься з урахуванням кількості початкових шкіл в кожній адміністративно-територіальній одиниці.

Ще 260 млн грн цієї субвенції буде спрямовано на підвищення кваліфікації вчителів, які братимуть перший клас у 2019-2020 навчальному році.