Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура виявила чисельні порушення у Машівській виправній колонії

Прокуратура Полтавської області провела комплексну перевірку додержання прав та свобод засуджених, які відбувають покарання у Машівській виправній колонії (№9). Про це повідомляє прес-служба відомства.

До перевірки залучили спеціалістів Держпродспоживслужби, закладів охорони здоров’я, Держпраці, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також голову спостережної комісії Машівської РДА.

Під час перевірки виявили чисельні порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства в частині роздільного тримання засуджених, перешкоджання потрапляння до охоронюваної житлової зони заборонених до використання в установі предметів, вимог законодавства про працю під час оплати праці засуджених, а також надання вихідних днів тощо.

“Крім цього, особливу увагу звертали на стан утримання приміщення протирадіаційного укриття, що знаходиться на території установи. У ході перевірки встановлено порушення вимог ст. 32 Кодексу цивільного захисту України. З метою усунення вказаних порушень на адресу начальника установи скеровано вказівку, що на даний час перебуває на розгляді”, – йдеться у повідомленні.