Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавцям виділили 1 млн 155 тис матеріальної допомоги

Цьогоріч у рамках програми соціального захисту «Турбота» під час засідання Полтавського міськвиконкому ухвалили рішення, що стосуються виділення матеріальної допомоги мешканцям міста на загальну суму 1 мільйон 155 тисяч 800 гривень.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Загалом, під час засідання виконкому, що відбувся 20 березня, розглядали питання, що стосуються соціального захисту населення міста, виплати іменної стипендії молодим ученим, проведення чергового призову на військову службу, житлові питання, тощо.

Серед іншого, начальник управління соціального розвитку Наталія Бондаренко прозвітувала про виконання Програми соціального захисту населення міста « Турбота» за 2018 рік. Вона повідомила, що протягом 2018 року, на виконання Програми профінансовано 72403,9 тис. грн на різні види допомог мешканцям міста.

Ухвалили також під час засідання рішення, що стосується виплати іменної стипендії Полтавської міської ради для молодих учених закладів вищої освіти. Відповідно до нього, призначено іменну стипендію в сумі 1 500 грн. щомісячно з 01.01.2019 по 31.12.2019 десятьом молодим ученим м. Полтава, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки й вже досягли визнаних результатів, примножують здобутки територіальної громади завдяки академічній активності.