Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавка та киянин збирають кошти на перевидання книги “Рядки з передової”

Місяць тому київський письменник Сергій Пантюк та полтавка, що нині мешкає в Києві, волонтер Олена Задорожна ініціювали перевидання збірки “Рядки з передової: антологія поетів, опалених війною”. Книга вийшла друком у київському видавництві “Фенікс” на грантові кошти від КМДА накладом 300 примірників.

Майже увесь тираж був розподілений між бібліотеками. Однак під час літературних заходів читачі виявляли до цієї книжки велику цікавість і бажання придбати її. Так з’явилася ідея з перевиданням. Для додаткового тиражу оголосили збір коштів. Проте грошей на рахунку зараз недостатньо.

“Із сумом сповіщаю, що наразі наш із Olena Zadorozhna проект щодо додрукування поетичної антології “Рядки з передової” підвис. На рахунку проекту на сьогодні лише 2300 грн і я щиро дякую всім, хто передплатив книжку або пожертвував кошти. Але… щоб розпочати роботу, треба хоча б 9000 грн. Може хтось хоче стати головним добродієм проекту?” – написав у Фейсбук Сергій Пантюк. 

Грошовий внесок можна перечислити на карту, спеціально відкриту для цього проекту: 5168 7427 1214 6178 (Пантюк Сергій Дмитрович). Якщо сума коштів становитиме 120 і більше гривень – повідомляйте про це в приватні повідомлення, і ви одним з перших отримаєте примірник «Рядків з передової».

До збірки увійшли твори 10 авторів, частина з них друкується уперше: Роман Семисал (актор, виконавець ролі молодого Стуса у виставі “Стусове коло”), Дарина Зубенко (автор музики і виконавиця пісні “Дівчата” на слова Олени Задорожної, героїня Невидимого батальону, Госпітальєри), полтавка Тетяна Ярошенко (психолог), ветерани Влад Сорд (93 бригада), Ярослав Платмір, Олег Короташ (ДУК ПС), Сергій Пантюк (доброволець), Олена Задорожна, Олена Максименко (воєнний кореспондент, медик Госпітальєрів), медик Оксана Романів.