Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Поліція має інформацію про наміри “злодіїв в законі” прибути в Україну під час виборів – для дестабілізації ситуації, – В’ячеслав Аброськін

Про це повідомив перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін під час проведення відеоселекторної наради за участі керівників центрального апарату та територіальних підрозділів Нацполіції. Він зазначив, що такі “візити” мають на меті дестабілізувати ситуацію в державі під час проведення виборчого процесу, інформує прес-служба Нацполіції.

За словами першого заступника Голови Нацполіції В’ячеслава Аброськіна, на території держави з 1 березня по 31 травня цього року проходять цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері під умовною назвою “Мігрант”. З 16 березня триває практичний етап заходів.

“З початку практичного етапу операції “Мігрант” іноземцями вчинено 93 кримінальні правопорушення. Громадяни іншої країни скоїли 13 крадіжок. Також поліцейські встановили 43 факти підроблення документів, ще шість фактів стосувалися сфери незаконного обігу наркотиків та п’ять – незаконного обігу зброї”,- зазначив В’ячеслав Аброськін.

Він додав, що 72 іноземцям повідомили про підозру. До суду направили 34 кримінальні провадження.

Крім того, поліцейські виявили понад 1,6 тисячі порушень адміністративного законодавства за участю іноземців, зокрема – 39 фактів керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння.

“Наразі, в розрізі проведення передвиборчого процесу, ми отримуємо інформацію про наміри прибуття на територію країни “злодіїв у законі”. Їх “візити” мають на меті дестабілізувати ситуацію під час виборів. Відтак наголошую на оперативному реагуванні та взаємодії з різними відомствами системи МВС, зокрема, з прикордонниками та Державною міграційною службою”, – зазначив В’ячеслав Аброськін.