Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Підступні мафіозі, неочікувані промови, гучні заяви: студенти та викладачі ПДАА грали в “Мафію”

Після тривалої перерви довгоочікувана гра Мафія повернулась в стіни Полтавської державної аграрної академії, але з залученням не лише активних студентів. Цього разу за ігровий стіл сіли і викладачі факультету Економіки та менеджменту, які також намагалися знайти гравців чорної команди та принести перемогу в мирне місто.

Як повідомили на сайт Полтавської державної аграрної академії, спершу відбувся показовий раунд, протягом якого група досвідчених гравців наглядно продемонструвала всім присутнім, що таке Мафія, її основні правила та моменти, на які варто звернути увагу.

А вже починаючи з наступної гри за стіл сіли і викладачі, які, не зважаючи на перші спроби пограти, продемонстрували високий рівень інтуїції та методів пошуку підозрілих гравців за столом.

Здавалося б, всього 40 хвилин часу, але і цього достатньо, щоб зрозуміти хто є хто та почати відмінно аналізувати все, що відбувається навколо.

Таку ініціативу, коли викладачі приєднуватимуться в ролі учасників в студентські заходи, у ПДАА планують зробити традиційною.