Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Нові напрямки та стратегія: у Полтаві обговорили перспективи розвитку туризму регіону (ФОТО, ВІДЕО)

Представники туристичних агенцій зустрілися з представниками обласної влади, а також ознайомилися з роботою Міжнародного аеропорту “Полтава”.

26 березня з аеропорту Полтави вилетить перший літак з туристами до єгипетського міста Шарм-еш-Шейх. Сьогодні, з цієї нагоди, у Полтавській облдержадміністрації відбулась нарада на якій обговорили проблеми та майбутнє виїзного туризму Полтавщини.

“У грудні минулого року Полтавська обласна рада затвердила стратегію розвитку туризму та курортів до 2029 року. Зокрема, серед головних цілей, які визначає стратегія, є включення Полтавщини у п’ятірку найбільш відвідуваних туристично привабливих областей країни та формування якісної інфраструктури”, – розповіла заступник директора Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Інна Шерстюк.

Новим напрямком розвитку туризму мають стати відкриття нових повітряних маршрутів, які з’єднають Полтавщину з Єгиптом та Туреччиною — найпопулярнішими країнами серед українських туристів. Це стало можливим завдяки оновленню аеропорту Полтави.

“Завдяки спільній роботі депутатського корпусу та команди адміністрації ми сьогодні маємо успішний інфраструктурний проект, з яким могли ознайомитися всі бажаючи. За цей нетривалий час реконструювали головний терміналу аеропорту та провели реконструкцію рулівної смуги”, – сказав т.в.о. начальника Управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації Сергій Марчишенець.

Після завершення зібрання всі охочі відвідали Полтавський аеропорту, де його директор Володимир Окара ознайомив гостей з роботою летовища.

Читайте також: Назвали дату першого рейса з Полтави до Анталії