Ви тут:
Суспільство 

Не до сміху: кого можуть відключити від світла з 1-го квітня

1300 українських компаній ризикують бути відключеними від електропостачання через закінчення договору на обслуговування цих клієнтів.

Як повідомляє «24 канал», від електроживлення з 1 квітня мають бути відключені клієнти постачальника “останньої надії” (ДП “Укрінтеренерго”), зокрема 64 столичні споживачі-юридичні особи. Про це “Укрінтеренерго” офіційно повідомило оператора системи розподілу ДТЕК Київські електромережі – розповіли представники ДТЕК.

Ймовірно, що аналогічні листи отримали оператори системи розподілу по всій Україні. За інформацією на сайті ДП “Укрінтеренерго”, його клієнтами є понад 1300 організацій по всій Україні. Серед них – водоканали, теплоцентралі, державні підприємства та держшахти.

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року в Україні вступила в дію реформа ринку електроенергії. Найбільших змін зазнали умови постачання електроенергії для юридичних осіб. Підприємства, організації, установи, чия договірна потужність електроустановок перевищує 150 кВт, мали до 11 грудня 2018 року вибрати собі постачальника електроенергії та укласти з ним договір на ринкових умовах.