Ви тут:
здоров’я Медицина Суспільство ТОП-новина Україна 

Національна служба здоров’я України оприлюднила детальну карту “первинки” в Україні

Національна служба здоров’я України опублікувала на своєму сайті відкриті дані про те, як працює первинна ланка медицини після трансформації

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

Дані у відкритому доступі тепер розміщені на сайті Національної служби здоров’я України (НСЗУ), пише Еспресо.TV. Оновлення даних буде відбуватися раз на місяць.

“Пацієнти, медики та керівники закладів первинної медичної допомоги, представники місцевої влади відтепер зможуть знайти багато корисної інформації – від мапи медзакладів до вікової структури пацієнтів того чи іншого медзакладу”, – зазанчено у повідомленні.

“Наприклад, ви шукаєте медзаклад біля дому або роботи. Можливо, для батьків важливо підписати декларацію дитині з педіатром, який знаходиться поряд з дитячим садочком. Або вам принципово отримувати послуги в приватних закладах, тож ви можете перевірити, які саме приватники уклали договір з НСЗУ та чи зручно вам до них буде їздити. Тепер ця інформація в повному обсязі відображається на карті за посиланням. Там же пацієнт може знайти контакти закладу – адресу та номер телефону”, – пояснюють в МОЗ.

Ви можете перевірити, чи обраний вами лікар може ще брати пацієнтів.  

А лікар завдяки системі може перевірити, скільки у нього пацієнтів, вікову структуру своїх пацієнтів та розмежування за статтю.

Також сімейні лікарі, терапевти та педіатри можуть відслідковувати, чи має їх медичний заклад контракт з НСЗУ.  Керівники медзакладів первинки можуть відслідковувати всі необхідні дані щодо своїх закладів: кількість декларацій у лікарів їхнього закладу, тенденцію підписання декларацій у своєму закладі.