Ви тут:
Полтавщина Споживач Суспільство 

На вулиці Південній працівники «Полтававодоканалу» відремонтували водогін

20 березня на вулицях Південній, 55 та Патріарха Мстислава, 119 сталися аварії на водопровідній мережі. Відсутності з водопостачанням відчули мешканці вулиць Південної, Патріарха Мстислава, Садової, О. Мешко, Герцена, Добролюбова та прилеглих провулків. Нині водопостачання здійснюється у повному обсязі.

На цьому місці прорвало сталеву трубу діаметром 500 мм. Причина аварії – зношеність водогону, повідомляє прес-служба КП ПОР “Полтававодоканал”.

“Ця труба прокладалася давно, отже, вичерпала свій термін експлуатації. Про витік води з-під землі оперативно повідомили в нашу диспетчерську службу. Зранку наша аварійна бригада виїхала на місце аварії. Пошкодження виявилося серйозним настільки, що довелося замінити близько 10 метрів водопровідної труби”, – повідомив старший майстер з ремонту водопровідних мереж Сергій Данилко.

Глибина залягання пошкодженої труби – близько 2 м.

“Через серйозність аварії, ремонт тривав майже добу. Ми і вдень, і всю ніч працювали, аби якнайшвидше відновити водопостачання. Зараз тиск води – в межах норми”, – розповів комунальник.

За словами майстра, несприятливі погодні умови, в яких довелося ліквідовувати цю аварію, ніколи не перешкоджають працівникам водоканалу:

“Дощ, сніг чи мороз, – неважливо. У будь яку погоду, в будь-який час доби ми працюємо для забезпечення комфорту наших споживачів. Це наш прямий обов’язок”.

«Полтававодоканал» приносить вибачення за тимчасові незручності та віднестися з розумінням. Працівники комунального підприємства завжди докладають усіх зусиль для відновлення нормального режиму роботи водопровідних мереж.