Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині зареєстрували 121 повідомлення про ймовірні порушення виборчого законодавства

Як повідомив начальник поліції області Андрій Замахін, з початку виборчої кампанії на Полтавщині складено 25 адміністративних протоколів відносно порушників виборчого законодавства.

19 з них були складені на порушників порядку виготовлення та розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації різних політичних партій без відповідних реквізитів (ч. 2 ст. 212-13  КУпАП). 3 задокументовані факти стосуються недотримання вимог розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами (ст. 212-14 КУпАП). Прол це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Серед задокументованих порушень у цій сфері також є 3 хуліганства (ст. 173 КУпАП). 78 інформацій, наданих поліції спостерігачами та громадянами, не підтвердилися. 

Андрій Замахін  закликає учасників передвиборчих перегонів утриматися від порушень і нагадує про адміністративну та кримінальну відповідальність за ігнорування вимог виборчого законодавства України. 

«Поліція і надалі оперативно реагуватиме на кожен сигнал від громадян та спостерігачів. Усі повідомлення підлягатимуть якісному документуванню і перевірці», – запевняє керівник поліції Полтавщини.