Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міський голова Кременчука зустрівся з заступником Міністра закордонних справ Литви

15 березня відбулася офіційна зустріч міського голови Кременчука Віталія Малецького з представниками литовської делегації на чолі з заступником Міністра закордонних справ Литовської Республіки паном Дарюсом Скусявічюсом.  Місто Кременчук на заході представляли перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, секретар міської ради Юрій Гриценко, заступники міського голови Ольга Усанова, Руслан Проценко, Дмитро Кравченко, директор КП «Інститут розвитку Кременчука» Андрій Мельник, директор департаменту освіти міста Геннадій Москалик, начальник управління у справах сім`ї та дітей Андрій Макаров, директор Кременчуцького відділення ТПП Віктор Гинькут, ректор КНУ ім. М. Остроградського Михайло Загірняк.  Склад литовської делегації на зустрічі був представлений  Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні паном Марюсом Януконісом , послом із особливих доручень МЗС Литви паном Гвідасом Керушаускасом, Міністром-радником Посольства Литви в Україні паном Саулюсом Лабутісом  і першим секретарем МЗС Литви паном Гіедрюсом Граніцкасом.
Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.  Вітаючи гостей, міський голова Кременчука Віталій Малецький наголосив на тому, що співпраця Кременчука та Литви,  розпочата декілька років тому, наразі вийшла на достатньо високий рівень розвитку.

Розроблені та впроваджуються різні спільні проекти,  що стосуються різних сфер життєдіяльності Кременчука, а саме, реновації його житлового фонду та запровадження заходів із енергоефективності, будівництва та ремонту об’єктів дорожнього господарства, організації централізованого харчування в закладах охорони здоров’я, гуманітарної галузі тощо. Віталій Малецький наголосив на тому, що незважаючи на тимчасові складнощі, Кременчук розвивається,  в місті працюють підприємства, які представляють машинобудівну, хімічну, харчову, легкову галузі  промисловості тощо.  Багато з них успішно проходить переорієнтацію на європейські ринки. Керівник міста наголосив, що має переконання в тому, що на цьому двостороннє співробітництво не зупинятиметься, а дана зустріч стане стимулом для розвитку стосунків, для розробки нових перспективних планів на майбутнє. 

Міністр закордонних справ Литовської Республіки пан Дарюс Скусявічюс відмітив, що Уряд Литви розглядає Україну в якості стратегічного партнера. За останній час відбулося чимало європейських бізнес-форумів, котрі дали поштовх для подальшого україно-литовського співробітництва.  Члени литовської делегації відмітили, що стосунки Кременчука та Алітуса можна назвати моделлю співпраці, яка має перспективне продовження.

У рамках зустрічі були обговорені проекти, які в подальшому реалізовуватися в різних галузях Кременчука. Пан Дарюс Скусявічюс вручив Подяку Міністерства закордонних справ  міському голові Віталію Малецькому як визнання роботи кременчуцької громади над розвитком двостороннього співробітництва.