Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Міністр інфраструктури України відвідав два райони Полтавщини

Окрім того разом з представниками обласної влади Володимир Омелян побував у Міжнародному аеропорті “Полтава”, з якого туристи наступного тижня відправляться на відпочинок до Єгипту.

Більше про це на своїй сторінці у соцмережі facebook розповів Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький:

“Сьогодні Лохвицький та Решетилівський райони відвідав міністр інфраструктури України Володимир Омелян. «Найгарячіша» тема – ремонт та утримання доріг області. Полтавщина у 2019 році отримає понад 800 млн. гривень на капітальний, середньо-поточний та ямковий ремонти автошляхів. І це тільки дороги, які знаходяться на балансі ОДА. Для порівняння, з обласного бюджету, у 2017 році, профінансовано 100 млн. гривень. Саме за ініціативи Президента та Уряду, створено Дорожній фонд і відповідні кошти передано на місця. Важлива складова – якість ремонтних робіт. Обласна рада не бере участь у розподілі дорожнього бюджету, але депутатський корпус залучається до погодження об»єктів фінансування. Я особисто контролюю перебіг ремонтних робіт у межах Решетилівщини і хочу зазначити, що обсяг державних інвестицій в дорожню галузь району на 2019 рік ( у порівнянні з 2018-м) виріс вдвічі та становитиме близько 30 млн грн”.

У У свою чергу Міністр інфраструктури залишився задоволеним побаченим.

Вся Полтавська область – один великий масштабний майданчик відбудови доріг. Відновлення автошляхів Полтавщини набирає обсягів з кожним роком і мені приємно бачити вже перші результати. Якщо у 2008−2013 роках збудовано автошляхів державного значення у Полтавській області 50 км, а місцевих – 13 км, то лише у 2016-2018 році збудовано майже 200 км. На 2019 рік передбачено фінансування в обсязі 1 млрд 976 млн грн, з них 802 млн грн, рекордна сума, − субвенція на ремонт доріг місцевого значення та комунальної власності. Ті сучасні розв’язки, які зараз будуються в області, свідчать про те, що в Україні не тільки ремонтують старе, а й будують нове”.

Окрім того Володимир Омелян разом з керівництвом області проінспектували Міжнародний аеропорт “Полтава”.

«Аеропорт Полтави має хороші перспективи розвитку. Минулого року за сприяння Міністерства інфраструктури відкрито пункт пропуску через державний кордон – аеропорт має статус міжнародного. 26 березня відбудеться перший рейс авіакомпанії SkyUP до Шарм-еш-Шейху. За попередньою інформацією, 98% квитків вже розкуплено. Міністерство інфраструктури наполегливо і поступово відновлює роботу регіональних летовищ. В цьому ми маємо повну підтримку Президента України і Уряду», – зазначив Міністр.